Stalinių, knyginių, sieninių, vienos dalies, trijų dalių kalendorių, vieno arba
trylikos lapų kalendorių-plakatų ir kitų standartinės ir netipiškos specifikacijos kalendorių gamintojas.
Elementai skirti kalendorių gamybai, pvz., slankiojantys langeliai, o taip pat pakabukai – didmeninė prekyba, POS sistema, Lenkija.

Informacija apie įmonę

Kalendorių gamybai didmeninė prekyba LenkijaFirma AnCz įmonė tai įvairių tipų ir dydžių kalendorių gamintojas (trijų dalių kalendoriai, vienos dalies kalendoriai, staliniai kalendoriai, kalendoriai-plakatai, sieniniai kalendoriai – vieno arba trylikos lapų, knyginiai (darbo) kalendoriai, meniniai kalendoriai).

Kūriame reklamines medžiagas, kurias spausdiname skaitmeninės (lazerinės) ir ofsetinės spaudos technologijomis: Gaminame katalogus, skrajutes, brošiūras, segtuvus, vokus, reklaminius stendus, medžiagas skirtas POS įrangai, ekranų lipdukus, slankiojančius langelius, pakabukus, rašiklius. Vykdome ir didesnius užsakymus, gaminame įvairių dydžių įpakavimus, reklamines iškabas, reklamines lentas, bilbordus, vizualinės informacijos sistemas ir t.t.

Kvalifikuotų specialistų dėka visi mūsų gaminiai pasižymi aukšta kokybe. Mūsų pagrindiniu tikslas tai, kad mūsų klientai būtų patenkinti. Kviečiame pasinaudoti paslaugomis, kurias siūlame knygrišykloje Varšuvoje.

Rekomenduojame:

Trijų dalių ir vienos dalies kalendoriai
Mūsų kalendoriai yra itin funkcionalūs, tai padeda užplanuoti savo laiką. Pagal kliento norą darome spausdintus reklaminius užrašus, ko dėka kalendorius gali tapti puikia medžiaga reklamuojančia Jūsų įmonę. Kalendoriai yra padengti laku, todėl pasižymi patvarumu.

Pakabukai
Pakabukai tai labai praktiškos reklaminės dovanėlės, kurias galima patalpinti nedidelėse erdvėse parduotuvėje arba kituose paslaugų tiekimo punktuose. Visi mūsų produktai gali būti pritaikyti prie kliento poreikių.

Spausdinimas ofsetinėmis technologijomis
Kviečiame pasinaudoti spausdinimo ofsetinėmis technologijomis paslaugomis, kurias teikiame Varšuvoje bei kitose Lenkijos miestuose ir ne tik ten. Spausdinimo paslaugas teikiame taipogi užsienio rinkoje. Šios technologijos yra naudojamos gaminant reklamines medžiagas, lipdukus ir kitus produktus, kurių gamyboje yra naudojamos įvairios netipiškos medžiagos ir nestandartinės spalvos.

Antspaudų gamyba
Antspaudų gamyboje naudojame specialistinę įrangą. Užtikriname didelį produktų pasirinkimą, tarp jų randasi automatiški, įvairių spalvų ir kitokie antspaudai.


Kalendorių gamybai didmeninė prekyba Lenkija Kalendorių gamybai didmeninė prekyba Lenkija Kalendorių gamybai didmeninė prekyba Lenkija

Kontaktinė informacija